fryzjer Legnica, Salon fryzjerski Legnica

Idealne fryzury męskie na lato

Profesjonalny dobór męskiej fryzury na lato to wyzwanie odpowiednie dla Studia fryzjerskiego Impresja w Legnicy. Najmodniejsze męskie fryzury tego sezonu, kompleksowa obsługa, najwyższej klasy kosmetyki – to przepis na satysfakcję z proponowanej usługi. Salon fryzjerski w Legnicy oferuje pełen zakres usług fryzjerskich: strzyżenie męskie, a także modelowanie i czesanie fryzur męskich.

Fryzury do każdego kształtu twarzy

Fryzjer męski w Legnicy – studio fryzjerskie Impresja proponuje nowe cięcia na lato 2020. Tym, co trzeba wziąć pod uwagę przy doborze odpowiedniego męskiego cięcia, jest kształt twarzy. W przypadku kwadratowej szczęki polecana jest fryzura z krótkimi bokami i postrzępioną górą. Precyzyjnie wycieniowane włosy nad uszami podkreślają rysy, a lekko roztrzepane włosy nadają młodzieńczego wyglądu. Do twarzy owalnej idealnym dopasowaniem będzie przedziałek po jednej ze stron oraz eleganckie, zaczesane na bok pasma. Ponadczasowa męska forma, pasująca również do pracy i na oficjalne uroczystości. Idealnie komponuje się z okrągłymi okularami i lekkim, zadbanym zarostem. Dla panów borykających się z problemem zakoli proponowane jest świetne cięcie zostawiające dłuższe pasma włosów celem ukrycia zakoli i przerzedzonych fragmentów.  Dla mężczyzn o trójkątnej twarzy polecamy wyciętą, postawioną górę z mocno wygolonymi bokami. Dzięki przerzedzeniu góry, włosy bez problemu unoszą się i nadają twarzy silnego charakteru.

Długie włosy latem

Lato to czas wysokich temperatur. To jednak nie oznacza, że w wakacje królują jedynie krótkie męskie fryzury. Odpowiednio zadbane długie włosy również sprawdzą się w ciepłe dni. Fryzjer męski w Legnicy zapewnia odpowiednią stylizację i pielęgnację wysokiej jakości kosmetykami, dzięki czemu pasma są błyszczące, silne i odporne na wpływ słońca i morskiej wody. Profesjonalni i wykwalifikowani pracownicy doradzą, jak zatroszczyć się o końcówki podczas urlopu i jak nie dopuścić do przesuszania włosów. Studio fryzjerskie Impresja zapewnia swoim klientom doświadczenie, podążanie za aktualnymi trendami oraz wrażliwość na potrzeby klienta.

Skontaktuj się z nami  502-345-444

Idealne fryzury męskie na lato Fryzjer W Legnicy – Który Salon Wybrać? Salon Fryzjerski Na Terenie Legnicy